Ing. Naďa Bôžiková

Odborné študium:

  • Ekonomika a riadenie podniku – Univerzita Mateja Bela
  • Certifikovaný spánkový́ poradca Lepší spánok bábätiek
  • Certifikovaný́ spánkový́ poradca Holistic sleep coaching Babyem
  • Absolventka online kurzu Základy ergonomického nosenia
  • Absolventka online semináru o dojčení organizovaného Inštitútom pre podporu dojčenia

O spánkovej poradkyni Nadi

Som mamou troch chlapcov, ktorá si tiež prešla spánkovými problémami. S prvorodeným som si prešla ťažkými chvíľami, no vtedy ešte spánkové poradenstvo nebolo rozbehnuté. Pri druhom nespáčovi, po prebdených nociach strávených za volantom, som našla službu spánkového poradenstva, ktorá ma zachránila. Od toho momentu som mala v sebe pocit, že je to práca, ktorú by som raz chcela robiť. Chcela by som aj ja pomáhať rodinám, ktoré sa už cítia zúfalo, prípadne len potrebujú trošku nasmerovať. Mať možnosť aj im spraviť z rodičovstva príjemnú cestu bez nekončiacich prebdených nocí.

A tak som sa začala vzdelávať v tejto oblasti, štúdiom som získala množstvo cenných informácií o ktorých existencií som ani len netušila. A po čase sa naskytla príležitosť stať sa súčasťou tímu Lepší spánok bábätiek. Som šťastná, že mám možnosť posúvať ďalej svoje skúsenosti a vedomosti a tak pomáhať rodinám k plnohodnotnému spánku.

Už práca s prvými dobrovoľníkmi ma ubezpečila, že je to tá správna cesta, ktorou chcem ísť. Čítať správy od spokojných mamičiek, ktoré sú radi, že ich detičkám som pomohla, je fantastický pocit.

Budem sa tešiť na našu spoluprácu.

Recenzie

Ahoj Nadi,
Max si na 2 spánkový režim už úplne zvykol. Prvý spánok sa snažím aby neprekročil 1 h, druhý spánok už ťahá 2 hodiny bez zobudenia a potrebného douspatia posledné dni, co som si myslela, že ani nie je reálne keď som videla Tvoje odporúčania :))) naozaj si nám veľmi pomohla, za čo ti ešte raz ďakujem, aj celému spankovemu týmu. Veľmi sa mi páči ako to máte premyslené, od podrobného dotazníka, po denné logy.
maminka Alica

Ahoj Naďa,

ďakujem krásne za všetky rady. Som veľmi rada že si nám pomohla dostať sa zo začarovaného kruhu dvoch a troch spánkov. Už som sa cítila, ako keby sa všetko točilo len o uspavani celý deň:) keď ma dva spánky, konečne sa dá deň lepšie naplánovať:)

Tie zuby sú u nás tieto dni dosť cítiť aj na jedle aj na správaní takže sa to pravdepodobne odzrkadľuje aj na tom spánku.

Prvý spanok mu už po troške skracujem a vyzerá, že mu to nevadí 🙂

Ešte raz ti chcem poďakovať za všetky rady a odporúčania. Malý zaspí na noc kľudne už aj s manželom takže môžem ísť niekde na „nočný“ výjazd:)

Ďakujeme.

maminka Mária