2, 5+ rok, Bezpečný spánok, Časté nočné budenie, Dojčenie, Dojčenie a kŕmenie, Emócie detí a rodičovstvo, Leto a dovolenky, Nočné budenie, Nočné budenie a blennie, Nočné mory, Nočné mory a desy, Novorodenci 0-3 mesiace, O spánku, Odplienkovanie, Prednášky o spánku, Rodičovstvo, Spánkové poradenstvo, Uncategorized @sk, Zaspávanie

Spánkové poradenstvo pre dospelých

Spánkové poradenstvo pre dospelých je súhrnom odborných odporúčaní pre zlepšenie spánku. Pomáha navrátiť dobrý pocit so spánku a skvalitňuje spánok človeka.

Pri spánkovom poradenstve pre dospelých vychádzam z vedeckého prístupu k spánku stratégiami CBT-I (kognitívno behaviorálna terapia pre insomniu). Táto terapia pomáha tínedžerom aj dospelým, ak sa trápia s:

  • dlhým zaspávaním
  • častým nočným budením
  • dlhým nočným bdením
  • skorým ranným vstávaním
  • pocitom nevyspatia a nekvalitného spánku

Spánkové poradenstvo je zložené z niekoľkých fáz, prostredníctvom ktorých postupne privedieme klientka k tomu, aby sa jeho spánok zlepšil a aby bolo zlepšenie dlhodobé. Prostredníctvom tohto spánkového poradenstva vás zbavíme liekov na spanie a podporíme kvalitný spánok, pretože vyriešime faktory, ktoré reálne vašu nespavosť spôsobujú.

Na webe môjho spánkového inštitútu nájdete jednotlivé formy poradenstva.

Neodkladajte zlepšenie spánku, má totiž priamy vplyv na vaše zdravie.